Teknoloji

EA Sports FC 24 Kariyer Modu Videosu Yayınlandı

EA Sports tarafından geliştirilmekte olan futbol oyununun tanıtımları tüm hızıyla devam ediyor. Oynanışa derinlemesine bir bakış attıktan sonra, EA Spor FC 24 kariyer modugörsel de yayınlandı.

EA Sports, her yıl yeni bir futbol oyunu geleneğini bu kez farklı bir isimle sürdürüyor: EA Sports FC 24. Ronaldinho ve Haaland gibi isimler. Bu arada oynanışa derinlemesine bir bakışın yayınlanması ve Utlimate Team Heroes’un duyurulması yeni bilgilere kavuştu. Şimdi ise meslek modunda derin bir dalış görüntüsü yayınlandı.

EA Sports FC 24 İş Modu Videosu

Şirket açıklaması, bir menajer olarak, kulübümüzün ideolojisini belirlemekten sahada nasıl oynayacağımıza karar vermeye kadar, Mesleki Deneyimlerimiz aracılığıyla kendi futbol hikayelerimizi yaratma konusunda daha fazla kontrole sahip olacağımızı söylüyor. Bu bağlamda hem yönetici hem de futbolcu olarak iki farklı meslek bizleri bekliyor olacak.

Menajer tarafında, takımımızın nasıl oynamasını istediğimize dair yedi farklı seçenek ve iki unsuru, Taktik Vizyonlar ve Antrenörleri bir araya getiren Tam Yönetim Sistemi bizi bekliyor olacak. Maç Hazırlığı’nın da eklenmesiyle kulübümüzü istediğimiz gibi yönetebileceğiz.

Oyuncu tarafında hayalimizdeki transferi gerçekleştirebileceğimiz Player Spy sistemi olacak. Ancak GameStyles ile hem sahada hem de saha dışında kendi oyuncumuzu yaratabileceğiz. Yeni Odak Kamera ile oyuncumuz aksiyonun merkezinde olacak, çeşitli yeni dinamik anlar bizi bekliyor. Ayrıca Ballon d’Or ödülünü kazanarak efsane olabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu